گروه خودرویی در بازار سرمایه 25 تیر 96 چه کردند؟ +گزارش معاملات

[ad_1]

پدال نیوز- گروه خودرو امروز هم فرسایشی، متعادل و منفی بودند در این بین شاهد صف خرید دوباره خموتور علی رغم جو گروه بودیم.

به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز، امروز یکشنبه 25 تیرماه، شاخص گروه خودرو با افت 91 واحدی در مدار 18 هزار و 164 واحد قرار گرفت.
در این روز سهامداران تعداد 53 میلیون اوراق خودرویی به ارزش 7.6 میلیارد تومان در 5 هزار نوبت معاملاتی دست به دست کردند.
نمادهای معاملاتی خساپا، خاهن، خزامیا، خکاوه، خوساز، خکار و خبهمن از گروه خودرو متوقف هستند، در مقبال امروز نمادهای خگستر و خمهر پس از برگزاری مجمع سالیانه به تابلوی معاملات بازگشتند خگستر خبر از تقسیم سود نقدی 70 ریالی در مجمع خود داد و خمهر سهامداران را با دست خالی روانه کرد.
امروز نماد خودرو حوالی صفر منفی در قیمت پایانی 2,577 ریال قرار گرفت، و با 1.9 میلیارد تومان بیشترین ارزش معاملاتی گروه را به خود اختصاص داد، سهامداران حقوقی سهم 4 میلیون خریدار و 2 میلیون فروشنده بودند.
نماد ختراک در قیمت 3,717 ریال صف فروش و خمحرکه با قیمت 1,773 ریال در آستانه صف فروش شدن بود.
در طرف مقابل دو نماد خپویش و خموتور ه ترتیب در قیمتهای پایانی 19,053 و 4,021 ریال صف خرید بودند، در حالیکه قیمت معاملاتی خپویش رشد 5 درصدی را نشان می داد، قیمت پایانی در حاشیه 1 درصد منفی قرار داشت.
مابقی نمادها نیز متعادل بودند، گفتنی است گروه خودرو متاثر از توقف نمادها به دلیل مجامع جو منفی دارند و پس از اتمام مجامع به دلیل قیمتهای پایین خودرویی ها، شاهد رشد دوباره گروه خواهیم بود.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *